سینما

اکران اینترنتی فیلم کوتاه مادر

فیلم کوتاه «مادر» به کارگردانی لیلا میرهادی به مناسبت روز جهانی معلولان بر روی پایگاه اینترنتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای علاقه‌مندان اکران می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، فیلم 40 دقیقه‌ای «مادر» از جمله آثار امور سینمایی کانون پرورش فکری است که هنرمندانی همچون رویا نونهالی، بامداد انصاریان، علی مدرسی، رزا عرفانیان و حمید دانشفر در آن ایفای نقش کرده‌اند.‌

این فیلم از روز 13 آذر 1399 به مدت سه روز در پرتال اینترنتی کانون به نشانی th.kpf.ir برای علاقه‌مندان به سینما اکران می‌شود.

بر اساس این خبر، با توجه به فراگیری بیماری کرونا ویژه‌برنامه روز جهانی ‌معلولان امور سینمایی و تئاتر کانون در فضای مجازی برگزار خواهد شد و یک فیلم و دو تئاتر با محتوای‌ مرتبط با این روز در سایت کانون در ادامه‌ی طرح‌نمایش‌نما، پخش می‌شود.

فیلم «مادر» که از تولیدات امور سینمایی کانون در سال ۱۳۷۹ است، درباره حس مادری است که به واسطه آگاهی از عمق وجود انسان متبلور می‌شود.‌ شخصیت اصلی «امیر» تلاش می‌کند تا تفاوت مادر خود را با بقیه درک ‌کند. او می‌خواهد بداند که سیمین کیست؟

لیلا میرهادی فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی سینماست که از سال ۱۳۶۰ فعالیت سینمایی خود را با کانون پرورش فکری آغاز کرده است.

از دیگر آثار لیلا میرهادی به تهیه کنندگی کانون پرورش فکری می‌توان به فیلم‌های «آینه‌ی خیال، بشنو از گل، درس سحر، زنگ آخر زلزله، لالایی» اشاره کرد.

برای شروع گفتگو و چت با همکاران ما، بر روی نام آنها کلیک کنید. در صورت ضرورت، به آدرس زیر ایمیل ارسال نمایید: info@artmag.ir

گفتـگو با ما در واتساپ
Close and go back to page
0
Shares