نمايشگاه‌ها و جشنواره‌ها

سرزمین هنر (آرتلند) میزبان آثار 60 هنرمند از سراسر کشور

نگارخانه سرزمین هنر (آرتلند) با برگزاری نمایشگاه هنرهای تجسمی به نام "خط تا نقش" به هنربانی (کیوریتوری) رضا علیزاده میزبان آثار 60 هنرمند از سراسر کشور است.

ین نمایشگاه در روز جمعه 26 شهریور ماه افتتاح شده و تا سی و یکم ماه جاری ادامه دارد.

به گزارش مجله هنر، رضا علی زاده هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه را برداشتن گامی در جهت کمک به جبران وقفه و رکود 2 ساله فعالیت های هنری ناشی از پاندمی کرونا و ایجاد فرصت عرضه آثار برای هنرمندان سراسر کشور عنوان کرد. به گفته وی در این نمایشگاه حدود 80 اثر برگزیده از رشته های گوناگون هنرهای تجسمی با سبک، تکنیک آزاد پس از کارشناسی و انتخاب به نمایش درآمده است.

در ادامه علیرضا قندچی مدیر نگارخانه سرزمین هنر (آرتلند)، توجه و ایجاد فرصت یکسان برای تمامی هنرمندان سراسر کشور را از الویت های اصلی این گالری برشمرد و افزود: برگزاری پیوسته نمایشگاه های گروهی هنرهای تجسمی با فراخوان ملی و در نظر گرفتن تسهیلات ویژه برای دسترسی تمامی هنرمندان ایران به این رویدادها، در صدر برنامه های آرتلند قرار گرفته است.

بهداد نجفی اسدالهی، از هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه که با چهار اثر در آن حضور یافته است، گردآوری و نمایش آثاری متنوع و منتخب از سراسر کشور در یک مجموعه را در ایجاد انگیزه و تداوم فعالیت های هنری در کشور بسیار مفید و موثر دانست و بر لزوم برگزاری هر چه بیشتر این گونه نمایشگاه‌ها در همه جای ایران تاکید کرد.

گالری سرزمین هنر (آرتلند) واقع در تهران، خیابان اوین، ابتدای شهید کچویی، بن بست صفا، پلاک 4 در مدت برگزاری نمایشگاه به استثنای روزهای شنبه از ساعت ۱۷- ۲۰ پذیرای علاقه مندان است.

لازم به ذکر است که رعایت پروتکل های بهداشتی جهت ورود به نگارخانه و بازدید از نمایشگاه الزامی است.

برای شروع گفتگو و چت با همکاران ما، بر روی نام آنها کلیک کنید. در صورت ضرورت، به آدرس زیر ایمیل ارسال نمایید: info@artmag.ir

گفتـگو با ما در واتساپ
Close and go back to page
0
Shares