نمايشگاه‌ها و جشنواره‌ها

نمایشگاه گروهی نقاشی مهر رنگ

نمایشگاه گروهی مهر رنگ از ۱۹ تا ۲۳ مهر ماه در نگارخانه رسول مهر برگزار می‌شود.

به گزارش مجله هنر، بهداد نجفی اسدالهی، کیوریتور این نمایشگاه، در این باره گفت: این نمایشگاه در ادامه نمایشگاه‌های مرتبط فصلی ما برپا خواهد شد. اکنون در فصل پاییز قرار داریم و طبیعت در حال تغییر رنگ است و در این ماه انسان‌ها با تغییرات فصلی دچار تغییرات احساسی هم‌ می‌شوند و مسائلی مانند برگ‌ریزان پاییز و راه رفتن در برگ‌های خشک پاییزی همواره الهام‌بخش هنرمندان بوده است.

هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه عبارتند از: سعیده آرین، الناز ابراهیمی، سهیلا استاد محمدی، اکرم افضلی، سیما امیر سرداری، ستاره جوان بخت دلیر، ابوالحسن ریاضی، فرحناز کریمی تابش، سپیده مجد کیان، رضا میرشفیعی، بهداد نجفی اسدالهی و حسن نورزونیا.

بهداد نجفی اسدالهی، در باره دلیل انتخاب نام این نمایشگاه افزود: ماه مهر، ماه بازگشایی مدارس است و به تبع آن جنب‌وجوشی در جامعه برپا می‌شود و دوباره کار و فعالیت در جامعه، بازار و آموزش رونق می‌گیرد. این نمایشگاه هم با دریافت مضامینی از ماه مهر و از طرفی مهر و محبت برپا خواهد شد و در واقع انتخاب نام: مهر رنگ نیز برپایه همین منظور است.

این هنرمند که خود نیز با دو اثر در این نمایشگاه حضور دارد؛ درباره برگزاری نمایشگاه‌های فصلی خاطرنشان کرد: در واقع تغییر فصل‌ها یک پیوستی در کار ما ایجاد می‌کند و ما در همان‌طور که در فصل زمستان، بهار و تابستان، نمایشگاه مناسبتی داشته‌ایم که یکی از آن‌ها نمایشگاه: خزان، در گالری شلمان بود و امیدواریم که به مناسبت فصل پاییز نیز، چند نمایشگاه برگزار کنیم،

علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه: مهر رنگ می‌توانند، همه‌ روزه از ساعت ۱۴ تا ۱۸ به نگارخانه رسول مهر واقع در تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، خیابان سردار دریا، کوی مروارید مراجعه کنند.

 

هنرمند: بهداد نجفی اسداللهی / نام اثر: رنگ مهر / سال خلق اثر: 1400 / تکنیک: اکریلیک روی بوم / ابعاد: 50 * 70

 هنرمند: اکرم افضلی / نام اثر: بدون عنوان / سال خلق اثر: 1400 / تکنیک: اکریلیک روی بوم / ابعاد: 120 * 120 / دو لته

 هنرمند: سعیده آرین / نام اثر: بدون عنوان / سال خلق اثر: 1400 / تکنیک: مواد روی بوم / ابعاد: 30 * 60

برای شروع گفتگو و چت با همکاران ما، بر روی نام آنها کلیک کنید. در صورت ضرورت، به آدرس زیر ایمیل ارسال نمایید: info@artmag.ir

گفتـگو با ما در واتساپ
Close and go back to page
0
Shares