نمايشگاه‌ها و جشنواره‌ها

رنگ‌های پاییزی در مهر رنگ

نمایشگاه نقاشی: مهر رنگ، با مجموعه‌ایی از آثار هنرمندان رشته نقاشی و در همراهی و تداعی طبیعت رنگارنگ پاییزی، در روز دوشنبه مورخ نوزدهم مهرماه 1400، در نگارخانه رسول مهر گشایش یافت.

به گزارش مجله هنر، بهداد نجفی اسدالهی، هنربان نمایشگاه مهر رنگ، در بیان وجه تسمیه این نمایشگاه گفت: الهام گرفتن از رنگ های طبیعت به فراخور فصل ها، انگیزه برپایی چند نمایشگاه اخیر وی بود که این نمایشگاه با رنگ های پاییزی، سومین رویداد هنری از این مجموعه فعالیت های پیوسته می‌باشد.

وی که علاوه بر کیوریتوری با آثار نقاشی خود نیز در میان هنرمندان شرکت کننده در این رویداد هنری حضور دارد افزود: این نمایشگاه به طور همزمان به شکل مجازی نیز برپاست و کلیه آثار هنرمندان، با ذکر مشخصات کامل اثر، بر روی سایت نگارخانه قابل مشاهده است.

در این رویداد هنری که توسط احد جاودانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی  استان تهران افتتاح شد، پس از جمع بندی و انتخاب نهایی 30 اثر با سبک و تکنیک آزاد از سعیده آرین، الناز ابراهیمی، سهیلا استاد محمدی، اکرم افضلی، سیما امیر سرداری، ستاره جوان بخت دلیر، ابوالحسن ریاضی، فرحناز کریمی تابش، سپیده مجد کیان، رضا میرشفیعی، حسن نورزونیا و همچنین بهداد نجفی اسدالهی، در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

مریم وحیدنیا مشاور رسانه ای این نمایشگاه اظهار داشت: نشر اخبار و گزارش‌های خبری از رویدادهای مشابه در هر حوزه از هنر، لطافت و شادابی را در دل جامعه جاری کرده و در کنار پرورش ابعاد شخصیتی، ذوق ظرافت‌های فرهنگی و هنری را هم در افراد شکوفا می‌کند.  

نمایشگاه مهر رنگ، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، از روز دو شنبه 19 تا جمعه 23 مهرماه از ساعت 14 الی 18، در محل نگارخانه، به نشانی: سعادت آباد، بلوار دریا، خیابان سردار دریا، کوی مروارید، پذیرای علاقه‌مندان است.

رنگ‌های پاییزی در مهر رنگ

برای شروع گفتگو و چت با همکاران ما، بر روی نام آنها کلیک کنید. در صورت ضرورت، به آدرس زیر ایمیل ارسال نمایید: info@artmag.ir

گفتـگو با ما در واتساپ
Close and go back to page
0
Shares