نمايشگاه‌ها و جشنواره‌ها

عکس‌های «مردم ایران» بر دیوار یک گالری در پاریس

نمایشگاه عکس گروهی چاپی با عنوان «مردم ایران» با آثاری از هنرمندان ایرانی در کالچر گالری پاریس برپا شد.

به گزارش مجله هنر به نقل از ایسنا، نمایشگاه «مردم ایران» با موضوع رنگ و شادی در اقوام ایرانی با همت باشگاه عکس موج نو در پاریس گشایش یافت.

باشگاه عکس موج نو با هدف معرفی فرهنگ اقوام ایرانی در مجامع بین المللی و معرفی عکاسان ایرانی در سطح بین المللی اقدام به برگزاری نمایشگاه‌های عکس در کشورهای مختلف کرده است و در تقویم اجرایی خود در مسیر توسعه فعالیت‌های بین المللی این نمایشگاه را با همکاری دفتر رایزنی فرهنگی ایران در فرانسه برگزار کرده است.

این نمایشگاه که ۲۷ اثر از ۱۸ عکاس از نقاط مختلف ایران را به نمایش گذاشته است از ۱۱ نوامبر تا ۳ دسامبر در کالچر گالری ایران در دفتر رایزنی فرهنگی ایران برپاست و مهمان رسمی این نمایشگاه ساعت ۱۷ روز جمعه ۱۹ نوامبر (۲۸ آبان) به آدرس ساختمان شماره شش خیابان ژان بارت ( ۷۵۰۰۶ ) شهر پاریس برگزار خواهد شد.

هنرمندان صاحب اثر در این نمایشگاه عبارتند از: داوود عامری، میر صفی اندیکلایی، علی سامعی، امیررضا فخری، ساتیار امامی، محسن کابلی، عقیل مهقانی، محمد جواد مکتبی، محمدرضا مردانی سمانی، ملیحه میرزاخانیان ، سهیل قنبرزاده، بهار شقایق، مهرناز قنبری، فریدون دلیری، بهادر متکی، علیرضا عباسی، علی احمدی و علی صالحی.

این نمایشگاه هر روزه از ساعت ۱۴ تا ۱۸ برای بازدید عموم باز است و محمدرضا کیوانفر مدیر باشگاه عکس موج نو، کیوریتوری این نمایشگاه را برعهده داشته است.

برای شروع گفتگو و چت با همکاران ما، بر روی نام آنها کلیک کنید. در صورت ضرورت، به آدرس زیر ایمیل ارسال نمایید: info@artmag.ir

گفتـگو با ما در واتساپ
Close and go back to page
0
Shares