نمايشگاه‌ها و جشنواره‌ها

«جنگ و صلح» در صبا برپا می‌شود

نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی با عنوان «جنگ و صلح»، از چهارشنبه هشتم دی ماه در موسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر آغاز به کار می‌کند.

به گزارش مجله هنر، این نمایشگاه در راستای اهداف صلح‌دوستانه هنر و نمایش تصویری شایان از ظرفیت‌های فرهنگی هنرمندان ایرانی این نمایشگاه را با حدود ۲۰۰ اثر از ۱۲۰ هنرمند سراسر کشور برپا شده است.

گفتنی است این رویداد در حوزه‌های نقاشی، تصویرسازی، عکس، مجسمه، کاشی معرق و نقاشیخط به کیوریتوری هلیا سلمانی و مشاور هنری-رسانه‌ای نیما نوربخش میزبان علاقمندان به هنرهای تجسمی خواهد بود.
در این نمایشگاه آثار هنرمندان جوان در کنار آثار پیشکسوتان و اساتید هنر و تنی چند از هنرمندان مطرح ایران در دو بخش موضوعی جنگ و صلح و آزاد به نمایش درمی‌آید.

از جمله اساتید حاضر در این نمایشگاه می‌توان به بهزاد شیشه‌گران، نصرالله افجه‌ای، قباد شیوا، اکبر نیکان‌پور، آرمان استپانیان، نیلوفر قادری‌نژاد، آنه‌محمد تاتاری، و هلیا سلمانی اشاره داشت.

همچنین هنرمندان دیگری چون صابر سلیمانی، بهداد نجفی اسدالهی و عبدالرضا اتحاد، در کنار جمع کثیری از نسل جوان و هنرمند ایران در این نمایشگاه آثارشان را به نمایش می‌گذارند.

در روز گشایش، دو پرفورمنس توسط علیرضا قوجاری و مریم برهانی خمامی، با موضوع صلح و یک ورکشاپ هنری در محل نمایشگاه اجرا می‌شود که به سه اثر برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۸ و ۹ دی‌ماه) با مراجعه به گالری آینه، واقع در موسسه صبا، وافع در تهران، خيابان ولي‌عصر(عج)، خيابان طالقانی، خيابان شهيد برادران مظفر، شماره 125 از این نمایشگاه دیدن نمایند.

برای شروع گفتگو و چت با همکاران ما، بر روی نام آنها کلیک کنید. در صورت ضرورت، به آدرس زیر ایمیل ارسال نمایید: info@artmag.ir

گفتـگو با ما در واتساپ
Close and go back to page
0
Shares