ورك شاپ‌ها

اعلام جزئیات چهارمین هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان ایران

چهارمین هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان ایران، در روزهای پایانی خردادماه و در قالب نمایش فیلم و برگزاری کارگاه‌های تخصصی، میزبان علاقمندان فیلمسازی خواهد بود.

به گزارش مجله هنر، چهارمین هفته «فیلم و عکس» انجمن سینمای جوانان ایران، از روز یکشنبه ۲۹ خرداد ماه تا چهارشنبه ۱ تیرماهt در محل بنیاد سینمایی فارابی برگزار خواهد شد.

طبق برنامه اعلام شده در این هفته، هر روز از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۸ در ۲ سانس، تولیدات هنرجویان و فارغ‌التحصیلان دفتر تهران انجمن سینمای جوانان ایران به نمایش گذاشته می‌شود. پس از آن و از ساعت ۱۸ تا ۱۸:۳۰ فیلمسازان مهمان به نقد و بررسی آثار خواهند پرداخت.

آخرین برنامه هر روز نیز برگزاری کارگاه‌های تخصصی فیلمسازی از ساعت ۱۸:۴۵ تا ۲۰:۴۵ خواهد بود که برنامه آن به شرح زیر اعلام شده است؛

روز یکشنبه ۲۹ خرداد ماه داوود رضایی، کارگاه «ژانر کمدی در فیلم کوتاه» را برگزار خواهد کرد.

روز دوشنبه ۳۰ خرداد ماه هم کاوه مظاهری، در کارگاه «برنده جنگ اول روز فیلمبرداری» به ارائه تجربیات خود می‌پردازد.

در روز سه شنبه ۳۱ خرداد ماه با حضور پویان شعله‌ور، کارگاه «تدوین فیلم» برگزار می‌شود و در روز چهارشنبه ۱ تیرماه کاوه قهرمان در نشست «تجربه‌های کم هزینه» میزبان علاقمندان خواهد بود.

حضور در برنامه‌های چهارمین هفته «فیلم و عکس» انجمن سینمای جوانان ایران برای عموم علاقه‌مندان رایگان است.

بنیاد سینمایی فارابی، واقع در تهران، خیابان جمهوری اسلامی، خیابان ۳۰ تیر، شماره ۵۹، میزبان این برنامه خواهد بود.

برای شروع گفتگو و چت با همکاران ما، بر روی نام آنها کلیک کنید. در صورت ضرورت، به آدرس زیر ایمیل ارسال نمایید: info@artmag.ir

گفتـگو با ما در واتساپ
Close and go back to page
0
Shares