مـوسيقی

موفقیت ۵ ایرانی در گلوبال موزیک اواردز

گلوبال موزیک اواردز، یک مسابقه موسیقی بین‌المللی است که از نوازندگان مستقل در بخش‌های مختلف تجلیل می‌کند. با اعلام برگزیدگان جدیدترین دوره‌ از این جایزه، نام پنج هنرمند ایرانی در بین برندگان مدال‌های برنز و نقره دیده می‌شود.

به گزارش مجله هنر، حسام صدفی‌نژاد، علی سعیدی و محمد سعیدی، آرمان منشئی و پویا سرایی پنج هنرمند ایرانی هستند که نام انها در بین برندگان این جایزه به چشم می‌خورد.

بر این اساس، پویا سرایی، آهنگساز و نوازنده سنتور، مدال نقره این جشنواره جهانی موسیقی را برای قطعه «بغض» (Boghz) از آن خود کرد.

همچنین حسام صدفی‌نژاد، برنده‌ مدال برنز برای قطعه موسیقیPlasco (پلاسکو)، گروه موسیقی برادران سعیدی، به خوانندگی علی سعیدی و محمد سعیدی، برنده مدال برنز برای قطعه موسیقی ایرانی Youth (جوونی) و آرمان منشئی، برنده‌ مدال برنز برای قطعه موسیقی Dreams (رویاها) شده‌اند.

جایزه جهانی موسیقی، یا گلوبل موزیک اواردز، به عنوان نهادی معتبر و بین‌المللی، برای معرفی موزیسین‌های مستقل، از سال ۲۰۱۱ پایه‌گذاری شد و در دوره قبلی این مسابقه نیز گروه دوئت لیرا با اثر: تهران مریخ در سبک موسیقی کلاسیکلال اور، موفق به دریافت مدال طلا شده بود.

برای شروع گفتگو و چت با همکاران ما، بر روی نام آنها کلیک کنید. در صورت ضرورت، به آدرس زیر ایمیل ارسال نمایید: info@artmag.ir

گفتـگو با ما در واتساپ
Close and go back to page
0
Shares