داستان

آغاز ثبت‌نام پانزدهمین دوره آموزش داستان‌نویسی آل‌جلال

ثبت‌نام دوره پانزدهم آموزش داستان‌نویسی «آل‌جلال» آغاز شد، این دوره به‌صورت آنلاین (برخط) با حضور نویسندگان جوان از سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش مجله هنر از خانه کتاب و ادبیات ایران، پانزدهمین دوره آموزش داستان‌نویسی «آل‌جلال» به مدت هشت‌روز از هجدهم تا بیست‌وششم آذر‍‌ ۱۴۰۰ به‌صورت برخط و با حضور نویسندگان جوان از سراسر کشور برگزار می‌شود. از همه علاقه‌مندان به داستان‌نویسی دعوت می‌شود تا پایان روز چهارشنبه (هفدهم آذر) برای شرکت در این دوره آموزشی ثبت‌نام کنند.

شرکت کنندگان در این دوره آموزش داستان‌نویسی از کلاس‌های درسی افرادی چون محمدرضا سرشار، حمیدرضا منایی، آناهیتا آروان، رامبد خانلری، منصور علیمرادی، قاسم‌علی فراست، سعید تشکری، احسان رضایی، علی چنگیزی، احمد شاکری، راضیه تجار، مجید قیصری و کامران پارسی‌نژاد بهره خواهند برد.

 در پانزدهمین دوره آموزش داستان‌نویسی آل‌جلال که حسب ضرورت رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد، عنوان‌هایی چون «تجربه‌هایی در نگارش داستان»، «ساختار متن دراماتیک»، «از تصویر تا متن»، «یک شگرد طلایی برای تریلرنویسی»، «بومی‌نویسی و اهمیت جغرافیا»، «تصویری نوشتن در داستان چگونه است؟»، «پرتره‌نویسی در رمان»، «ژانر فانتزی در ادبیات ایران»، «از کلاسیک‌ها چه می‌آموزیم؟»، «کارکرد نثر و زبان در داستان»، «داستان تاریخی، فرصت‌ها و موانع»، «چرا ادبیات جنگ به مهم‌ترین ژانر تبدیل نشده است؟» و «داستان‌نویس چقدر به خواندن نقد نیاز دارد؟» تدریس می‌شود.

عضویت (رایگان) در پایگاه نقد داستان و ارسال حداقل یک داستان کوتاه از طریق حساب کاربری در پایگاه برای حضور در این دوره آموزشی الزامی است.

پانزدهمین دوره داستان‌نویسی آل‌جلال از پنج‌شنبه (هجدهم آذر) در قالب ۱۳ کارگاه مجازی با هدف ایجاد فرصت برابر آموزش برای ‌نویسندگان جوان و نیز پرورش استعدادهای این حوزه در سامانه‌ای برخط برگزار خواهد شد.

برای شروع گفتگو و چت با همکاران ما، بر روی نام آنها کلیک کنید. در صورت ضرورت، به آدرس زیر ایمیل ارسال نمایید: info@artmag.ir

گفتـگو با ما در واتساپ
Close and go back to page
0
Shares