تئـاتر

ایرج راد، رئیس هفدهمین مراسم شب بازیگر

ایرج راد، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون، به عنوان رئیس هفدهمین مراسم شب بازیگر انتخاب شد. این مراسم ۲۴ اردیبهشت برگزار می‌شود.

شهره سلطانی، دبیر هفدهمین مراسم شب بازیگر، با اعلام این خبر گفت: «در جلسه هماهنگی که با حضور اعضای هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی بازیگران تئاتر برگزار شد، ایرج راد، با رای تمامی اعضا، به عنوان رئیس این دوره از گردهمایی بزرگ بازیگران تئاتر و شب بازیگر انتخاب شد که برای من افتخار بزرگی است.»

او ادامه داد: «مسلما تجربه مدیریت ایشان و تاکیداتی که همواره بر شان تئاتر و بازیگران این رشته هنری دارند، برای من و همکارانم در برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم راهگشاست.»

ایرج راد، رئیس هیات مدیره انجمن صنفی بازیگران تئاتر، بیش از پنج دهه به طور پیوسته در عرصه هنر بازیگری و کارگردانی حضور داشته و فعالیت صنفی منسجمی را از دهه ۷۰ با حضور در هیات موسس خانه سینما، خانه هنرمندان و خانه تئاتر، پی گرفته است.

مراسم «شب بازیگر» و گردهمایی بزرگ خانواده بازیگران تئاتر، پس از وقفه‌ای دو ساله به دلیل همه‌گیری کرونا، با ریاست ایرج راد و دبیری شهره سلطانی، روز شنبه ۲۴ اردیبهشت، برگزار خواهد شد.

برای شروع گفتگو و چت با همکاران ما، بر روی نام آنها کلیک کنید. در صورت ضرورت، به آدرس زیر ایمیل ارسال نمایید: info@artmag.ir

گفتـگو با ما در واتساپ
Close and go back to page
0
Shares