ورك شاپ‌ها

کارگاه آشنایی با عکاسی فیلم در موزه سینما

موزه سینمای ایران، کارگاه آشنایی با عکاسی سینما را با حضور امیر عابدی برگزار می‌کند.

به گزارش مجله هنر به نقل از روابط عمومی موزه سینما، در ادامه برگزاری کارگاه های تخصصی در موزه سینما، کارگاه آشنایی با عکاسی در فیلم و سینما، توسط امیر عابدی، عکاس شناخته شده سینما، برگزار می‌شود.

این کارگاه، سه شنبه ۱۱ اردیبهشت از ساعت ۱۵، در سالن فردوس موزه سینما برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای ثبت نام و شرکت در این کارگاه می‌توانند به سامانه اینترنتی موزه سینما مراجعه کنند. این در حالی است که به شرکت‌کنندگان در پایان کارگاه گواهی حضور داده می‌شود.

امیر عابدی‌، از سال ۱۳۶۷، به صورت جدی عکاسی را در سینما آغاز کرد و تاکنون عکاسی بیش از ده‌ها فیلم بلند سینمایی، مجموعه تلویزیونی، تئاتر و فیلم کوتاه را انجام داده است.

وی تاکنون، جوایزی همچون سیمرغ بلورین بهترین عکس فیلم از جشنواره فیلم فجر را برای عکاسی فیلم «سه زن» و تندیس زرین هشتمین جشن خانه سینما، برای عکاسی فیلم «مزرعه پدری» را به‌دست آورده است.

عابدی، عکاسی فیلم‌هایی همچون «نسل سوخته»، «شب یلدا»، «چهارشنبه سوری»، «آلزایمر»، «یک شهروند کاملا معمولی»، «جاده قدیم»، «ساکن طبقه وسط»، «زندان زنان»، «قرمز»، «پرواز در نهایت»، «سریال مدار صفر درجه» را بر عهده داشته است.

اقامت 24
0 0 رای ها
امتیـازدهی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ارسـال پیـام
لطفـا مقـاله یا رزومـه هنـری خود را به این آدرس ارسال کنید: info@artmag.ir
تا دقایقی دیگـر، پاسخ شما ارسـال خـواهد شد.