روش استفـاده

با استفـاده از پرتـال مجلـه هنـر، به آدرس: www.artmag.ir، شمـا به اخبار و وقـایع هنـری و همچنین پروفایل هنرمنـدان مشهور، در رشتـه‌های گونـاگون، دسترسی دارید.
اخبـار گـزیده هنری، شامل: آثـار و احوال هنرمندان، مشخصات و نقـد و بررسی نمایش‌ها و فیلـم های برجسته و مطرح، زمان برگزاری نمایشگاه‌ها و جشنـواره‌ها، وبینـارها، ورک شاپ‌ها، نشست‌ها و… در این سایت، در دسترس هستند.
 برای رشته‌های مختلف هنـری و هنرمنـدان مرتبط با آن‌ها، دسته بنـدی‌های جداگانه، در سایت مجله هنر ایجاد شده و از منـوی اصلی، امکان مشاهده لینک آن‌هـا وجود دارد.
به علت استقلال سایت و وابسته نبودن آن، پرتال مجله هنر، برای جبران هزینه‌های روزانه خود، هرگونه همکاری و انتشار محتوا و مطالب را تنها به صورت داوطلبانه می‌پذیرد. جذب آگهی و رپرتاژآگهی‌ نیز از بدیهی‌ترین روش‌های تامین هزینه‌هاست، که استفاده‌کنندگان از مجله هنر، آن را تصدیق خواهند کرد.
دریافت هزینه ۲۴۵۰هزار تومان، جهت ایجاد صفحات شخصی، صرفا برای هنرمندان تاثیرگذار و حرفه‌ای، با سابقه حداقل سی سال فعالیت و بصورت اختیاری و همت عالی و برای جبران بخشی از هزینه‌های گوناگون نگهداری و بروزرسانی پرتال دو زبانه مجله هنر، انجام می‌شود. برپایی صفحه اختصاصی، برای هنرمندان ذکر شده، بعد از تایید تیم تحریریه صورت خواهد پذیرفت. نداشتن هر گونه سابقه سیاسی و همچنین منع قانونی، بخشی از شرایط ذکر شده است. این صفحات، دارای آدرس مستقیم به عنوان مثال: artmag.ir/alihatami هستند.
 این سایت، در زبان انگلیسی واقع در آدرس www.artmag.ir/en نیز بصورت هم‌زمـان به نشـر اطلاعات هنرمندان و اخبار هنری مهم ایـران، می‌پردازد.
 قوانین و روش‌های استفاده از این سایت، بروزرسانی می‌شوند. لطفا، همیشه این صفحه را مرور کرده و نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را نیز برای ما ارسـال کنید. نظـرات شما پس از بررسی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
چرم مشهد
ارسـال پیـام
لطفـا مقـاله یا رزومـه هنـری خود را به این آدرس ارسال کنید: info@artmag.ir
تا دقایقی دیگـر، پاسخ شما ارسـال خـواهد شد.