همکاری بـا ما

تحریریه مجله هنـر، همکاری با هنرمندان و علاقمندان به فعالیت‌های هنری را ارج نهاده و پذیرای پیشنهادات شماست. اگر به روش و رویکرد پرتال مجله هنر علاقه دارید و حضور خود را نیز موثر می دانید، ما از شما استقبال می‌کنیم. هر گونه پیشنهاد، طرح‌ و همچنین ایده‌های خلاق، در صورت تایید، امکان اجرایی شدن در سایت را خواهند داشت.
در پرتال مجله هنر، صاحبان تخصص ویژه در حوزه‌های گوناگون هنری، افراد دارای روابط عمومی خوب و موثر، محققان، پژوهشگران، مولفان و مترجمان، عرصه بسیار مناسبی برای انتشار آرا و افکار خود خواهند یافت. همه محتوای هنری ارایه شده، در صورت رعایت استاندارد‌های لازم و پس از بررسی هیات تحریریه، امکان انتشار با نام نویسنده یا مترجم را دارند. ویدیوها و کلیپ‌ها، با محتوای گزارش و معرفی هنرمندان، آشنایی با رشته‌های هنری، رخدادهای نمایشگاهی و… با انجام هماهنگی‌های لازم از طرف روابط عمومی سایت پذیرش خواهند شد.
یکی از اصلی‌ترین رویکردهای این سایت، شناسایی و معرفی هنرمندان موثر و ناشناخته در هنر ایران است. اگر در سراسر کشور، به چنین افرادی دسترسی دارید، در شناساندن آنها با ما همراهی کنید. انجام مصاحبه، تهیه فیلم و کلیپ و ارایه گزارش از فعالیت‌های این اشخاص، با نام شما منتشر شده و سهم زیاد در اطلاع رسانی خواهد داشت.
هرگونه گزارش از رویدادها و اتفاقات هنری در شهرهای مختلف ایران، نام شما را در فهرست همکاران مجله هنر ثبت خواهد کرد. با هماهنگی قبلی و دریافت راهنمایی‌های لازم؛ این موارد را تهیه و به روابط عمومی مجله هنر به آدرس: [ir.] [artmag] @ [prd] ارسال کنید.
اگر امکان تهیه گزارش از رویدادها و نمایشگاه‌های هنری و گالری های شهر تهران را دارید، ضمن ارسال مشخصات خود و هماهنگی با روابط عمومی پرتال دو زبانه مجله هنر، افتخار همکاری با شما را خواهیم داشت.
با معرفی این پرتال به‌ صورت مختلف در مطالب و آثار هنری خود و همچنین شبکه‌های گوناگون اجتماعی، به معرفی هر چه بیشتر سایت کمک کنید.
با سپـاس و تشکر از همـراهی شمـا
چرم مشهد
ارسـال پیـام
لطفـا مقـاله یا رزومـه هنـری خود را به این آدرس ارسال کنید: info@artmag.ir
تا دقایقی دیگـر، پاسخ شما ارسـال خـواهد شد.