نمايشگاه‌ها و جشنواره‌ها

نمایشگاه گروهی آذرگان

نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی آذرگان، با حضور ۲۲ هنرمند رشته های نقاشی و مجسمه سازی در گالری نقش جهان در تهران برگزار می شود.

به گزارش مجله هنر، بهداد نجفی اسدالهی، هنربان این نمایشگاه، که با یک اثر در بین هنرمندان شرکت کننده حضور دارد، با بیان اینکه این رویداد، هشتمین نمایشگاه حضوری هنرهای تجسمی است که وی در سال جاری برگزار می کند، با امیدواری برای ادامه این روند ماهانه تا پایان سال جاری افزود: استقبال از نمایشگاه ها و سایر فعالیت‌های هنری روز به روز از سوی جامعه هنری و علاقه مندان در حال افزایش است و این خود بزرگ‌ترین مشوق در ادامه این مسیر جذاب و در عین حال پر پیج و خم است.

در این نمایشگاه آثاری از سعیده آرین، فاطمه ابراهیمی، رضا براتی، سوسن بهارستانی، زیبا بندر، نجمه جعفری، یاسمن خوشه چرخ، خدیجه رجبی، نگار سلیمیان، یوسف شجری اقدم، هانی شرار، شهرام شفاهی، حمید جعفری شکیب، مرتضی شمیسا، مریم صمدی، مرجان طومارخانی، الناز غریبی، نیلوفر قیصری، مهدیس کاوه مهر، شقایق مشهدی مهدی، محبوبه میرعبدل برزی، بهداد نجفی اسدالهی در رشته های نقاشی و مجسمه سازی به نمایش در می آید.

سبک و تکنیک آثار به نمایش در آمده در این نمایشگاه آزاد بوده و نامگذاری آن با توجه به هم زمانی با سومین ماه فصل پاییز صورت گرفته است.

نمایشگاه آذرگان، از ۲۹ آبان تا ۵ آذر ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در گالری نقش جهان به آدرس نیاوران، بین میدان یاسر و تجریش، کوچه همایون فر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، محمودی ۲، پلاک ۹ با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی پذیرای عموم علاقه مندان می باشد.

این نمایشگاه در روز جمعه ۲۸ آبان ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ گشایش یافته و تا ۵ آذر ماه ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه گروهی آذرگان

اقامت 24

مقالات مرتبط

0 0 رای ها
امتیـازدهی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ارسـال پیـام
لطفـا مقـاله یا رزومـه هنـری خود را به این آدرس ارسال کنید: info@artmag.ir
تا دقایقی دیگـر، پاسخ شما ارسـال خـواهد شد.