خبرهای عمومی

رونمایی از کتاب زندگی شخصی و هنری استاد علی نصیریان

آیین نکوداشت علی نصیریان و رونمایی از کتاب «نگاهی به زندگی و آثار علی نصیریان» در پردیس سینما گالری ملت، برگزار می‌شود.

به گزارش مجله هنر، آیین نکوداشت علی نصیریان، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون و رونمایی از کتاب «نگاهی به زندگی و آثار علی نصیریان»، نوشته نگار حسینی، روز پنجشنبه، ۱۷ اسفند، در پردیس سینما گالری ملت، برگزار می شود.

در بخشی از کتاب «نگاهی به زندگی و آثار علی نصیریان» آمده است: «خیلی‌ها به من می‌گویند بیایید و تجربیات خود را در زمینه بازیگری و تئاتر منتقل کنید. خب چه چیزی را منتقل کنم؟ بیایم و به نسل جدید بگویم که در دوران دبیرستان برای تمرینات تئاتر گوشه پارک شهر که تازه داشتند درخت می‌کاشتند و حتی دیوار و نرده نداشت ما می‌رفتیم یک گوشه تمرین می‌کردیم؟

نسل جدید، با پارامترهای امروزی می‌گوید خب شما دیوانه بوده‌اید! می‌خواهم بگویم که کسی نبود، جا نداشتیم یعنی نه ورک شاپی بود، نه جایی بود، نه اداره تئاتری بود، نه مرکز هنرهای نمایشی، نه تالار رودکی، نه فلان، نه سنگلج، هیچی هیچ جایی و ما در این شرایط تمرین و کار می‌کردیم».

استاد علی نصیریان

ویژه برنامه نکوداشت استاد علی نصیریان و رونمایی از کتاب «نگاهی به زندگی و آثار علی نصیریان» روز پنجشنبه مورخ ۱۷ اسفند، از ساعت ۱۷، با حضور استاد علی نصیریان و اهالی فرهنگ، هنر و رسانه، در سالن ۹ پردیس سینما گالری ملت، برگزار می‌شود.

در این کتاب که توسط انتشارات فرهنگ معاصر در ۳۴۸ صفحه منتشر شده، علاوه بر روایت زندگی شخصی و هنری استاد نصیریان، رخدادهای هنری دهه ۱۳۲۰تا ۱۳۹۰هجری شمسی هم مرور می‌شود.

چرم مشهد

مقالات مرتبط

0 0 رای ها
امتیـازدهی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ارسـال پیـام
لطفـا مقـاله یا رزومـه هنـری خود را به این آدرس ارسال کنید: info@artmag.ir
تا دقایقی دیگـر، پاسخ شما ارسـال خـواهد شد.