آلبـوم‌ها

آلبوم «شاعر گمشده» با صدای استاد شهرام ناظری و آهنگ‌سازی ارشک رفیعی منتشر می‌شود

بعد از چند سال سکوت، آلبوم «شاعر گمشده» با صدای استاد شهرام ناظری و آهنگ‌سازی ارشک رفیعی، بر روی اشعاری از محمود مشرف آزاد تهرانی ( م آزاد)، به زودی منتشر می‌شود.

این دو هنرمند موسیقی ایران، در سال‌های گذشته، آثاری را به مناسبت بزرگداشت و یادواره پدر شعر نو «نیما یوشیج» تهیه و اجرا کرده‌اند.

تیتراژ پایانی فیلم سینمایی «ایران برگر»، با صدای شهرام ناظری، شوالیه آواز ایران و آهنگ‌سازی ارشک رفیعی، در سال ۱۳۹۴، جایزه تندیس حافظ بهترین ترانه را از پانزدهمین دوره جشن سینمایی دنیای تصویر دریافت کرده است.

از دیگر همکاری‌های مشترک این هنرمندان؛ می‌توان به آهنگ «برگ ریزان» با شعر (م آزاد) که بعد از حادثه دلخراش زلزله کرمانشاه در آبان ماه ۱۳۹۶، به مردم زلزله‌زده آن منطقه تقدیم شد و همچنین آهنگ «جان جانم» با شعر ارشک رفیعی که در هم‌دردی با بازماندگان هواپیمای اوکراینی در سال ۹۸ منتشر شد، اشاره کرد.

به همین مناسبت، تیزر آلبوم «شاعر گمشده» توسط «ابر استودیو» abar studio ساخته شده و با هدف آشنایی مخاطبان با این اثر موسیقایی منتشر شده است.

در جدیدترین اثر شوالیه آواز ایران با آهنگ‌سازی ارشک رفیعی، این نوازنده‌ها به هنرنمایی پرداخته‌اند؛ نی: سعید همتیان، سازهای کوبه‌ای: فرزاد جعفری، ویولن: امین عطایی، محمود عربانی، دانیال جورابچی، داریوش حجازی، آناهیتا اتحاد، ویولا: دانیال جورابچی، الهام عادلی، ویلنسل: کوروش کشاورز، غزاله شیرازی و فلوت: پرتو فتاحی

عکس‌: منصور جهانی

اقامت 24

منصـور جهـانی

⚪ مشـاور رسانه‌ای ⚪ روزنـامه‌نگار و خبرنکـار مستقل و بیـن‌المللی مجله هنـر
0 0 رای ها
امتیـازدهی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ارسـال پیـام
لطفـا مقـاله یا رزومـه هنـری خود را به این آدرس ارسال کنید: info@artmag.ir
تا دقایقی دیگـر، پاسخ شما ارسـال خـواهد شد.